Przejdź do treści
lek. Krzysztof Stanior
Lekarz

Krzysztof Stanior

Jestem absolwentem kierunku lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi, którą ukończyłem w 2002 roku.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem początkowo w Szpitalu im. R. Weigla w Blachowni w latach 2002-2008, gdzie dyżurowałem na Oddziale Wewnętrznym, Izbie Przyjęć i w Pogotowiu Ratunkowym. W 2008 roku moja droga zawodowa poprowadziła mnie do Pajęczna, gdzie podjąłem pracę w Szpitalu na Oddziale Wewnętrznym. W 2009 roku uzyskałem tytuł Specjalisty Chorób Wewnętrznych. W latach 2010-2014 jako p.o. Ordynatora oddziału, miałem przyjemność stanąć na czele młodego i ambitnego grona lekarzy, z którymi udało się stworzyć bardzo dobrze funkcjonujący i skuteczny w działaniu zespół. W 2014 roku zdecydowałem się połączyć pracę na oddziale z rolą lekarza rodzinnego w POZ, a w 2019 roku na stałe zrezygnowałem z lecznictwa szpitalnego.

Aktualnie pracuję jako lekarz rodzinny i ultrasonografista. Ultrasonografią zainteresowałem się już w pierwszych dniach stażu, i bardzo szybko stała się moją pasją. W 2009 roku uzyskałem certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w zakresie ultrasonografii ogólnej. Stale pogłębiam i aktualizuję wiedzę z zakresu ultrasonografii m.in. poprzez udział w szkoleniach i kursach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Badania wykonuję zgodnie z zaleceniami i standardami towarzystw medycznych. Wizyty przebiegają w przyjaznej, sympatycznej i nieoficjalnej atmosferze.

Staram się wyczerpująco odpowiadać na pytania związane z przebiegiem i wynikiem badania tak, aby po zakończeniu wizyty nie mieli Państwo żadnych wątpliwości co do diagnozy i dalszych zaleceń.

Zakres wykonywanych badań:

  • USG jamy brzusznej u dorosłych i dzieci
  • USG tarczycy u dorosłych i dzieci
  • USG węzłów chłonnych u dorosłych i dzieci
  • USG układu moczowego u dorosłych i dzieci
  • USG przepony
  • USG dopplerowskie tętnic szyjnych i kręgowych
  • USG dopplerowskie żył i tętnic kończyn dolnych
  • USG dopplerowskie żył i tętnic kończyn górnych

Dyplomy i certyfikaty